Logo firmy Dach-met. Kliknij by przejść do strony głównej
strona główna    nasza oferta    okna dachowe Witamy  we wtorek 25 czerwca 2024 r.  
produkcja
:: Rynny ocynkowane
:: Rynny powlekane
:: Obróbki blacharskie
:: Kominki
:: Wkłady kominowe
sprzedaż
:: Blachodachówka
:: Blachy trapezowe
:: Blachy płaskie
:: Panele elewacyjne
:: Kasety ścienne
:: Akcesoria dachowe
:: Folie dachowe
:: Okna dachowe
:: Rynny PVC
:: Podsufitka dachowa
:: Komunikacja
   dachowa
  Oferta
                   Okna dachowe
Logo firmy Fakro. Kliknij by przejść do strony internetowej firmy Fakro   Logo firmy Roto. Kliknij by przejść do strony internetowej firmy Roto   Logo firmy Velux. Kliknij by przejść do strony internetowej firmy Velux   


Okna dachowe są doskonałym sposobem na doświetlenie poddasza. Można je montować w różnych miejscach dachu. Nie bez znaczenia jest sposób ich rozmieszczenia. Ilość światła wpadającego do pomieszczenia możemy zwiększyć, montując kilka okien obok siebie lub nad sobą. Należy również pamiętać, że kilka mniejszych okien rozmieszczonych w różnych miejscach dachu lepiej doświetli poddasze niż jedno duże okno lub kilka okien zgrupowanych w jednym miejscu. Decydując się na rodzaj okna dachowego należy uwzględnić: kąt nachylenia dachu, wysokość zamontowania okna oraz przeznaczenie pomieszczenia np. dzięki zastosowaniu okien dachowych przy adaptacji poddaszy możemy łatwo zmienić je w funkcjonalne i dowolnie stylizowane wnętrze.
Okna dachowe

Wyłazy dachowe umożliwiają bezpieczne wyjście na dach budynku w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych. Wyłazy dzielimy na: termoizolacyjne tzw. okna wyłazowe, które łączą w sobie zalety okna dachowego oraz wyłazu dachowego oraz na zwykłe tzw. zimne wyłazy dachowe posiadające konstrukcję klapową, które ze względu na małą izolacyjność termiczną swoje zastosowanie znajdują wyłącznie w pomieszczeniach, które nie są ogrzewane.

Wyłazy dachowe

Schody strychowe umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze (strych). Po złożeniu "chowają się w suficie", co przyczynia się do oszczędności powierzchni pomieszczenia. Schody charakteryzują się funkcjonalnością, trwałością, wysokim komfortem użytkowania oraz łatwością montażu.

Schody strychowe
                  wsteczdo góry    
  poleć naszą stronę nasz adres: Franopol 11, 96-200 Rawa Mazowiecka. Zapraszamy !!
  ustaw jako startową
 strona główna   o firmie   oferta   do pobrania    kontakt   dojazd